Baltic Park – kompleks wypoczynkowy w Świnoujściu

Baltic Park – kompleks wypoczynkowy w Świnoujściu

Znalezienie dobrego noclegu w Świnoujściu powinno przede wszystkim bazować na dokładnym przejrzeniu różnych propozycji. Wśród często wybieranych ofert znajduje się Baltic Park – największy w mieście kompleks wypoczynkowy, który z jednej strony otoczony jest plażą, natomiast z drugiej znajduje się nadmorska promenada.

Świnoujście co roku przyjmuje z otwartymi ramionami setki tysięcy turystów. Dzięki rozbudowanej bazie noclegowej każdy z nich może znaleźć dla siebie komfortowe miejsce do wypoczynku – niezależnie od tego, czy podróż odbywa się z ukochaną osobą czy też z całą rodziną.

Pod nazwą Baltic Park znajduje się również aquaparkdziałający w Świnoujściu, w którym znajduje się szeroka gama atrakcji czekających na młodszych i starszych amatorów pływania spragnionych dobrej zabawy.

Baltic Park – wypoczynek nad morzem

Przy poszukiwaniu dobrego noclegu w Świnoujściu, warto przede wszystkim skoncentrować się na obiektach o dobrej lokalizacji. Właśnie wtedy można wypocząć w pełni! Jedną z popularnych propozycji dla turystów jest Baltic Park – kompleks wypoczynkowy znajdujący się blisko plaży w Świnoujściu.

Baltic Park to pięć budynków, które tworzą miejsce idealne do wypoczynku dla każdego, kto lubi relaks, docenia komfort, a także poszukuje gwarantowanej dobrej zabawy. Na gości czekają apartamenty:

  • Baltic Park Plaża
  • Baltic Park Promenada
  • Baltic Park Molo

Apartamenty Baltic Park to nowoczesne, stylowo wyposażone obiekty, które mogą zadowolić każdego, kto planuje udany wypoczynek Świnoujściu.

Aktualnie w budowie znajduje się również nowy kompleks apartamentów Baltic Park 2 Pogorzelica.

Udogodnienia i atrakcje dla gości Baltic Park

Goście odwiedzający Baltic Park mogą liczyć na pełną paletę udogodnień, aby pobyt był jeszcze bardziej udany.

Główne zalety wypoczynku w Baltic Park:

  • lokalizacja przy samej promenadzie
  • 100 metrów od wejścia na plażę
  • dostępne miejsce postojowe na zewnątrz
  • windy w budynkach
  • zamykana rowerownia w osobnym budynku

Z dokładnymi ofertami można zapoznać się już teraz online.