Wybierz się na Kolację pożegnalną!

Nikomu nie trzeba przedstawiać Małgorzaty Foremniak oraz Piotra Gąsowskiego, a i Janusz Chabior ze swą charakterystyczną aparycją może być kojarzony przez wielu amatorów dobrej gry aktorskiej. Ta wspaniała trójka już wkrótce, bo 8 listopada, pojawi się na scenie Sali Teatralnej Miejskiego Domu Kultury we francuskiej sztuce „Kolacja Pożegnalna”. To doskonała okazja, aby zobaczyć na żywo gwiazdy telewizji w zupełnie innej roli – nie jako doskonałych prowadzących programy rozrywkowe („Mam Talent”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), ale jako rasowych aktorów teatralnych.

„Kolacja Pożegnalna” to komedia, w której poznajemy Pierre’a i Clotilde – dość typowych przedstawicieli francuskiej klasy średniej. Zapraszają oni swego wieloletniego przyjaciela, Didiera, na wystawną kolację na jego cześć. Ich prawdziwym motywem jest jednak chęć pozbycia się go ze swojego otoczenia – Didier nie wie, że to jego kolacja pożegnalna. W pewnym momencie domyśla się jednak o co chodzi i sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, prowadząc do serii komicznych scen i dialogów. Finał historii z pewnością zaskoczy wielu widzów.

„Kolacja Pożegnalna” to historia inteligentna i znakomicie wyreżyserowana przez Tomasza Dutkiewicza, aktora i dyrektora warszawskiego Teatru Komedia. To także doskonale zagrana opowieść, która zapewni publice mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. Czy Pierre i Clotilde uda się pozbyć Didiera? Czy miły wieczór skończy się katastrofą, której wszyscy zainteresowani będą żałować? Tego dowiecie się na scenie. „Kolacja Pożegnalna” to spektakl, którego nie można przegapić.